| membrugirl2010 a întrebat:

Da, deci baiatul de care imi place vorbeste cu prietena mea si imi zice si mie.
ma enerveaza. ce sa fac?

7 răspunsuri:
| membrugirl2010 explică:

Prietena mea, pe care o place.

| Mao a răspuns:

Ii poti spune prietenei tale ca nu te intereseaza.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

E atât de simplu: Nu te place pe tine şi o place pe ea. Nu ai ce să faci.

| Maryna_1397 a răspuns:

Ii poti spune prietenei tale sa faca ce vrea dar sa te lase pe tine in pace.Nu ai nevoi sa iti spuna ea ce face cu prietenul ei.Incearca sa-l uiti pe acest baiat.:d

| ionut7782 a răspuns:

Cand mai face asta spune-i ca nu te intereseaza si gata puteti vb de orice altceva. nu te intereseaza de relatia lor si gata.fii radicala si punct.succes.

| pwp a răspuns:

Ii spui ca subiectul nu iti place!

succes!

bye-bye

| chocolattee a răspuns:

Spune-i ca nu vrei sa stii detalii, dar daca are nevoie de vreun sfat sa te cautehappy si daca te cauta.ramane la decizia ta daca o ajuti sau nu