| anonim_4396 a întrebat:

Daca 2 persoane au facut sex oral mai sunt virgini? Din punct de vedere moral si fizic!

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, bineinteles ca nu. Sexul oral este act sexual, iar virgina e numai o persoana care n-a avut niciodata nici un act sexual.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Moral nu mai sunt virgini, fizic da pentru că nu au avut relaţii sexuale normale (vaginal).
Pa, pa.

| kidulinha a răspuns:

Fizic da, moral NU...

| cornculapte a răspuns:

Din punct de vedere moral, nu. Fizic da.
Virgina nu mai esti atunci cand ti se rupe himenul si asta nu se poate intampla decat prin penetrare.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Nu mai sunt, am auzit ca orice ce sex ai face nu mai esti virgin.

| נυѕт вяυтαℓ a răspuns:

Pai daca au facut oral bineinteles ca inca sunt virginilaughing

| adela100sweet a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu