| Mihnea7777 a întrebat:

Daca a luat pastila de a doua zi Duminica dimineata si mai ia una maine are ceva? Am scos-o la timp dar am mai facut o partida dupa 1-2 minute, credeti ca va ramane gravida, e in perioada fertilă?

4 răspunsuri:
| HazelEyes77 a răspuns:

Daca a luat deja una e suficient crede ma la cate efecte secundare are pilula de doua zi. Voi stiti mai bine cum a fost si daca era in perioada fertila exista riscul formarii unei sarcini dupa o partida consecutiva fara sa te speli in prealabil si fara sa urinezi. Pilula de a doua zi deregleaza serios organismul/ciclul menstrual al femeii o lunga perioada asa ca nu abuzati de asa ceva. E si asa mult o data pe an. Multa sanatate

| MihaiNicu23 a răspuns:

Da are pentru ca acea pastile trebuie luata la 6 luni nu asa la orice partida, ca va avea efecte destul de grave, mai folositi si voi prezervativul.

| corbulalbrosu a răspuns:

Este ''pacat'' si complet inutil sa se raspunda unor IMBECILI IRESPONSABILI si RETARDATI ca si voi. laughing

| Georgesunteu a răspuns:

Boss nu cred ca va fi gravida. Daca vrei sa fii sigur, spune i sa faca un test