| spad3r a întrebat:

Daca ai avea o arma cu numai 3 gloante... ce tinte ai avea?

eu as avea asa : Basescu, Justin Biberon si un coleg (Adi, imi fura o fata)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NUMA 3? Mie nu mi-ar ajunge un Flak 88(tun) sau o bomba atomica ca cea de la Hiroshima ca sa ii omor pe toti tiganii care is la putere sau pe politicienii INCULTI

13 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

3 gloante? Insuficiente pentru cati as impusca eu! Nici o mitraliera nu mi-ar fi de ajuns happy

| TeoPT a răspuns:

Ți-aș da ție gloanțele mele. Eu nu îmi pun mintea cu persoane bătute în cap. Mai bine te prefaci că nu există.
Baftă

| Xonia a răspuns:

Pe Guta, fosta cea mai buna prietena si pe Basescu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bieber categoricdevil...mda, si inca unu` pe care il urasc de moartelaughing

2 gloante - bieber
1 glont - tipul pe care il urasclaughing

| Chαяtreux a răspuns:

1) Manelistii

2) Basescu

3) Justin ala micu`
thinking

pacat ca`s doar 3.

| stefi_1794 a răspuns:

Eu le-as folosi pe toate 3 pentru basescu. ca sa fiu sigurahappy

| thereforyou a răspuns:

As trage toate gloantele in tine.

| Cami_5623 a răspuns:

Eu, tipu care ma face sa sufar, si asa zisa bf.

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Eu am mai dat un raspuns de asta
ce dreaqu aveti cu bietii oameni?
justin isi vede de cariera lui iar Basescu la fel ( numi plac nici mie dar nu stiu cu ce va necajesc)
iar cu colegul tau o rezolvi singur happy!

| R_8074 a răspuns:

Nu inteleg ce v. a facut ma Justin? Basescu inteleg dar el? Nu sunt fan. Nu crizati! Cred ca daca vi s.ar oferii sansa toti ati vrea sa fiti in locul lui!

| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Asta e usor.hee hee
1. Hannah Fontana
2. Guta
3. Tot pe Guta pentru a ma asigura ca am scapat de el. laughing

| GuessWho a răspuns:

2 pe Boc, ca sa fiu sigura ca s-a dus la dracu si unu pe basescu.

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Basescu, Justin Biberon(ca si tine) si o colega de-a mealaughing