| CrisutzuxD a întrebat:

Daca ai descoperi ca mai ai doar 6 luni de trait, cum ti-ai trai viata?

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu ştiu, ar fi ciudat să ştiu asta, aş prefera să nu ştiu. Probabil aş încerca să petrec mai mult timp cu cei dragi şi să profit cât pot de mult de timpul rămas. E aiurea să fie cineva în situaţia asta şi cu siguranţă nu aş spune la nimeni, nu aş vrea ca să i se facă la oricine milă de mine.Baftă!

16 răspunsuri:
| ELD a răspuns:

La fel ca si inainte, pana la urma fiecare murim, nu doar eu voi murioh go on, sa zicem ca poate voi face anumite lucruri, dar nu cred ca voi mai avea chef de viatatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La maximwinking Asa mi-as trai acele 6 lunibig grin as incerca tot felul de sporturi extreme si as face lucruri extremelaughing ca si asa as muri nu?oh go on dar sper sa nu fiu vreodata pusa in aceasta situatiewinking

| Moni. a răspuns:

Numai cand ma gandesc, mi se face piela de gaina.
Pai...as petrece timpul care mi-a mai ramas cu prietenii, familia, absolut toti cei dragi mie.As face tot ce imi place, cu alte cuvinte m-as distra. Daca aveam niste dorinte, vroiam sa mi sa indeplineasca, sa ma simt mult mai bine si sa uit ce mi se intampla.tongue

| paramore a răspuns:

Plangandlaughing

| gabriela a răspuns:

Fiecare dintre noi pleaca, din moment ce s-a nascut. Nu este nimeni nemuritor! Unul mai devreme, altul mai tarziu, pe rand ne vine chemarea. Fiecare zi din viata, si daca esti sanatos si daca bolnav trebuie trait ca si cum ar fi ultima. Cu gandire pozitiva, cu optimism, cu dragoste fata de cei dragi, cu bucurie pentru orice!

| shtephie a răspuns:

As face tot ce n'am facut pana atunci! Sporturi extreme, daca as avea bani as da copiilor, m'as impaca cu toata lumea etc
Doamne fereste! Nimeni sa nu fie pus in asemenea situatie!

| Oº°‘¨ ĺǾдNд ”¨‘°ºO a răspuns:

Lafel ca si acum poate cu mai multa...nu stiu cm sa spunlaughing!

| OanaG a răspuns:

Sincer, as fi optimista!

M`as resemna, odata si odata tot va trebui sa ma duc laughing

| bluepuff a răspuns:

As incepe cu sporturi extreme, as face tot ce mi-am dorit mereu, oricum as stii ca as muri deci tot ce mi-ar trece prin cap as duce la capat. Consencinte n-ar mai exista pentru ca oricum as muri intr-un final. As incerca cele mai periculoase lucruri! ca mor peste 6 luni, ca mor dintr-o chestie extravaganta n-ar mai conta, as muri cu gandu impacat. In timpul ala putin de viata, tot ce as vrea ar fi sa fiu cea mai fericita, cum nu am fost niciodata, sa nu-mi mai pese de nimic, sa continui sa iubesc si in acelasi timp sa ma distrez la maxim. Nu as lasa nimic sa ma supere, mi-as bate joc de o gramada de chestii, in asa putin timp doresc sa incerc absolut toate prostiile si porcariile din toate punctele de vedere. Ar fi prea tare:X.

| MembruTPU a răspuns:

As traii clipe astea la maxim tot ce nu am facut voi incerca sa fac
m-as impaca cu toata lumea
as sta numai pe afara cu prietenii
Distractie distractie distractie!

| Anca a răspuns:

M-as curata de pacate, m-as pocai. ceva de genul asta si as petrece timpul cu familia si cei apropiati mai mult ca oricand.
As incerca sa fac sa-mi fie bine pe lumea cealalta, ca pe asta oricum miºar ramane 6 luni si nu vreau sa platesc pe lumea celalalta si pentru astea ultime 6 luni.

| sherlynn a răspuns:

Nu stiu cum as reactiona...cred ca la inceput as plange dar m`as reseamna
In primele luni as merge in lOcurile pe care vreau de mult s le vizitez cu prietenii :X
As merge in Serbia

| Libelle a răspuns:

As face tot ce nu am facut pana acum. Dar absoult tottt ce as vrea sa fac.si asa sa am amintiri placute, ca restul...

| Mr.Sex a răspuns:

Zicandu-ti tie ca ai un IQ sub 5

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

La maxim!

| stefana_4274 a răspuns:

As face lucruri extreme Oooh Lucruri pe care inainte nu le'am facut traiesc viata la maxim...