| theghost94 a întrebat:

Daca ai dureile de mestruatie, si inainte iti apareau durerile inainte cu o samtamana sa vina menstruatia, si luna asat ta venit iaite cu 3 zile durerile de mestruatie, inseamna ca esti insarcinaata?, dureri de spate de cap de sani

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

M-am concetrat strict pe intrebare!

O fi facut vreo,, prostioara'' si se intereseza pentru prietena lui, desi corect era sa spuna asta!
O zi buna si tie!

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Înseamnă că nu-ți cunoști foarte bine organismul și nu aplici metode contraceptive!
Fă un test de sarcină, un ecograf și un control ginecologic.
Pa, pa.

| pietrean a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Omul este barbat, la vreo 20 de ani! Nu are cum sa-si faca testul de sarcina si nici celelate.Cauta sa ne induca in eroare, deoarece este disperat, dupa cate intrebari a pus cu aceeasi tema.
Mor cand vad din astia!
O zi buna, ca mie mi-a stricat-o!

| Legiuitoarea a răspuns (pentru pietrean):

Bună.
Poftim?
Mare este grădina lui Dumnezeu!
O după-amiază plăcută.
Pa, pa.

| pietrean a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Stai,ca a mai postat o intrebare,tot despre teama lui!
Imi este ciuda, ca de multe ori, cauti sa-i inveti cate ceva din experienta ta, iti rupi din timpul tau liber si uite cum sunt unii, care parca incearca sa-si bata joc de noi!
Mai ai o zi buna?

| Legiuitoarea a răspuns (pentru pietrean):

Bună din nou.
Ai perfectă dreptate, dăm din timpul nostru prețios când putem face ceva mult mai util cu efect pozitiv și uite aici ce întâlnim!
Ai o zi plină de nervi și nici nu-ți mai vine să intri pe site, cunosc sentimentul.
Numai bine!
Pa, pa.

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu neaparat sa ai dureri inainte de mestruatie.
Zici ca menstruatia ti-a venit cu trei zile inainte? Dar fara dureri?

Dar daca stii ca ai avut contact sexual neprotejat, iti intarzie menstruatia poti face un test de sarcina.

| pietrean a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Draga Angycut, ai cazut si tu in plasa! Vezi cate intrebari a postat inainte, cu aceeasi tema! Si asta nu mai este chiar copil!
O zi buna!

| Fatamuntilor a răspuns (pentru pietrean):

M-am concetrat strict pe intrebare!

O fi facut vreo,, prostioara'' si se intereseza pentru prietena lui, desi corect era sa spuna asta!
O zi buna si tie!

| pietrean a răspuns:

Ai postat SASE intrebari si toate despre aceeasi treaba! Mai bine studiai cate ceva, INAINTE de a face sex cu o fatuca si aia probabil nestiutoare ca si tine.Ai 20 de ani,chiar nu stii nimic despre viata sexuala? Nu mai vorbesc de limba romana! Ai facut-o varza! Dar sex ai facut,ca doar ti s-au umflat hormonii in pantaloni!
Stii cand a avut menstra,stii daca a fost la ovulatie in momentul cand ai facut sex(ca dragoste mai mult ca sigur,nici nu stii ce e aia!),te-ai protejat,ca sa o protejezi si pe ea,ai bani ca sa platesti un avort sau esti in stare sa intretii financiar un viitor copil?
Exact cum ai spus si tu:"lume", iata, asta-i viitorul copiilor(cu toate ca tu nu prea mai esti)neinstruiti, needucati(ca sa ma exprim politicos)din ziua de azi.
Dar vrei raspunsuri cu da sau nu! Ce am stat noi langa voi, cand ati facut sex? Ne-ati spus noua detalii despre organismul vostru? Acum vrei raspunsuri cu da sau nu! Hai ca fac spume, deacum!

| Blamely a răspuns:

E posibil dar ma îndoiesc. Ar trebui să mergi la un ginecolog.