| ForeverHappy a întrebat:

Daca ai face sex cu un tip de mai multe ori pe luna neprotejat, poti ramane insarcinata? thinking cat la suta sunt riscuri? Multumesc anticipat :*!

4 răspunsuri:
| Rebe97 a răspuns:

Daca ai avut menstruatii pana la actul sexual (si ma gandesc ca ai avut, adica nu faci sex de pe la 9 / 10 ani, sper big grin ) da, sunt riscuri destul de mari! Logic -.-! Dar daca nu se goleste in tine nu ar fi riscuri, dr e mai bine sa iei masuri de precautie... Va puteti proteja in mai multe moduri sau poate ca vreti un bebe? laughing

| ForeverHappy explică:

Pai si daca nu isi da drumu. ar putea fi chiar asa de mari? straight face

| mona a răspuns:

Poti ramane cu usurinta

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, poţi rămâne însărcinată!

Vezi răspunsurile mele anterioare.

Toate cele bune.