| Slendăriț a întrebat:

Daca ai fii nevoi sa alegi intre prietenie sau iubirea vietii tale ce ai alege? PSbig grinau funda celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| LeontinAndrei a răspuns:

Asta depinde foarte mult si de cele doua "lucruri". Depinde atat de prietenie si de iubire. Daca este prietenie simpla si dragoste adevarata care are un viitor, atunci este clar ca ar fi bine sa alegi dragostea, in caz contrar este ceva arbitrar.

Daca este vorba de prietenie de genul "bff" si dragoste adevarata, la fel poti alege dragostea, altfel poti alege linistita prietenia.

4 răspunsuri:
| justrabbit a răspuns:

Sincer parerea mea...as alege iubirea pentru ca in acelasi timp persoana iubita iti este si cel mai bun prieten happy

| Saammyyy a răspuns:

De fapt as zice eu. nici prietenul nici iubitul nu are dreptul sa te puna astfel de alegere. iata ce-i..si eu de multe ori am patit acest lucru cu prietena mea..insa mai tirziu iti dai seama ca nu poti face alegere..trebu sa mergi in viata alaturi si de prietena si de iubit.ei ambii iti alcatuiesc familia(daca e vorba de dragoste si prietenie serioasa)..aceste doua lucruri terbuie sa le pretuiesti cel mai mult.)

Răspuns utilizator avertizat
| mgtow a răspuns:

Aleg camionul. Ala face cat nevasta si prieteni la un loc.