| Andreiiii1234 a întrebat:

Daca ai fimoza nu poti face copi?

6 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

Ba da se pot face! daca ai fimoza du-te la medic si in 5 minute problema se rezolva

| adriang95 a răspuns (pentru epurasu):

In 5 minute se rezolva treaba, pentru ca 2 saptamani -1 luna sigur stai pe tusa dupa... nu e mai bine cu prezervativ in timpul tratamentului cu Dermovate?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai degraba fimoza afecteaza actul sexual deoarece este dureroasa in multe cazuri si aduce disconfort. Dupa rezolvarea acestei probleme totul intra in normal, poti intretine relatii sexuale si poti face copii cati doresti.

| adriang95 a răspuns:

Fals, dar e de preferat sa scapi de ea... Crema Dermovate (propionat de clobetasol 0, 05%) este cea mai recomandata...

| adriang95 a răspuns:

Stiu ce este fimoza (uite-te pe raspunsurile mele mai vechi)... De ce sugerezi operatia cand exista si metode mai simple care se pot aplica acasa?
Varsta - 17 ani

| epurasu a răspuns (pentru adriang95):

Nu este operatie doar o piscatura sa zic asa --(fara asta nu scapi ) metodele simple de care amintesti ca se pot aplica acasa nu dau niciun rezultat--ca sfat cu cat faci mai repede interventia este in avantajul tau.--nu trebuie sa-ti fie rusine si nici frica.