| SophieDavidescu a întrebat:

Daca ai fost impreuna cu prietenul tau timp de aproape 2 ani. tu il iubeai iar el pe tine dar distanta care a intervenit cu timpul va mai rarit sentimentele... iar o fata cu care se stia dinainte sa va cunoaste-ti a intervenit intre voi si va despartit ce ai face? Acum la momentul actual ei sunt despartiti pentru ca nu a mai vrut fata. ca daca s-ar impaca din nou ea crede ca acelasi lucru s-ar repeta.

1 răspuns:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Daca exista iubire, incredere si promisiunea sfanta a fidelitatii (de data asta), cred ca i-as mai da o sansa!

La ce caracter am, nu as mai accepta nimic de la persoana lui, dar nu exclud nimic, caci dragostea e oarba si abia la final realizezi asta, suferind!