| Kolo995 a întrebat:

Daca ai fost sufocant si ea a fugit de tine ce mai poti face sa revina? Cum sa iti ceri iertare?

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca a fugit inseamna ca ea a fost sufocata de tine, nu invers.
Las-o un timp sa mai respire "aer" curat.

| PersonajFictiv a răspuns:

Nu o mai cauti, o lasi pe ea sa te caute, apoi daca te cauta vorbesti si tu normal,nu o mai sufoci.

Daca nu te poti abtine, poti sa o intrebi tu primul dupa o perioada de timp, vorbesti normal ( nu ca un disperat ), apoi cand se incheie conversatia astepti sa te contacteze ea pe tine, daca nu o face, inseamna ca nu-i mai pasa de tine si treci mai departe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai fost suficient de sufocant. daca o faceai cum trebuie nu mai era in stare sa fuga. amator lol

| Betty12345678 a răspuns:

Da-i timp si se va intoarce ea, mai ales daca te vede cu alta. tongue

| LoredanaS19 a răspuns:

Încearcă sa o faci sa inteleaga ca nu mai esti asa si arată-i o schimbare, cu siguranţă se va intoarce happy