| ashley26pink a întrebat:

Daca ai primul tau prieten, trebuie neaparat sa ai cu el si primul sarut?(nu pe obraz...pe gura)
Adica ma refer daca baietii tin neaparat la asta sau pot lasa fata sa faca ce vrea ea si cand vrea ea.
Am 12 ani.winking

7 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, unii baieti lasa fata sa faca ce vrea si cand vrea dar nu toti sunt la fel... daca ai primul prieten nu inseamna neaparat ca trebuie sa te saruti pe gura cu el, poti sa te pupi pe obraz, sa va tineti de mana, sa va imbratisati, etc.Fiecare cum vrea, depinde si de varsta fetei si a baiatului, ca daca fata e mai mica si el are o varsta mai marisoara sigur nu se va multumi doar cu un pupic si va dori un sarut pe gura, unii sunt mai retinuti si lasa la voia fetei; depinde de fiecare, unii isi doresc foarte mult sa sarute fata pe gura, altii in schimb nu prea tine cont de asta, totusi nu ai sa gasesti baiat care sa nu vrea sa sarute pe gurawinking.

| crysty08 a răspuns:

Eu ca baiat sincer daca nu o sarut si e ca o simpla prietenie mi se pare aiurea sincer nu vreua ceva anume de la o fata dar sarutul e specific orcarei relati nu pot sta 6 luni cu o fata fara sa o sarut as inebuni sau insemna ca nu o iubesc si as lasao.

| tim a răspuns:

Stati asa ca sa va zica povestioara,, mosulica", n-am avut si nici nu am, dar probabil as lasa sa stea, cat vrea ea fara sarutarea mea, c-o s-o roada tare tare, si-o sa vrea si-o sarutare!

| Mirela a răspuns:

Depinde si de varsta.ca daca ai 10 ani.nu cred ca vrea neaparat sa. l saruti pe gura.doar un simplu pupic pe buze

dar odata cu cresterea in varsta[a baietilor]. 14-17. sarutul e ceva banal. si deja vor sex. dar daca stii cum sa pui picioru. n prag. le spulberi repede visele:*

| ashley26pink explică:

Am 12 ani

| ashley26pink explică:

Eu cand ma refer la un sarut pe gura, nu la sarut frantuzesc :d.
Doar un simplu pupic pe buze.
Ca nu sunt eu asa de mare.

| cristime a răspuns:

M-ai spart cu faza asta nu sunt destul de mare.
Si eu am tot 12 ani si sa stii ca sarutul pe buze e un sentiment unic si raspunzand la intrebarea ta sa stii ca nu e obligatoriu dar de cele mai multe ori cam asa se face.