| sabinutza_9332 a întrebat:

Daca ai putea sa fii macar pentru o zi persoana pe care o placi te-ai indragosti dem tine? Daca nu nu crezi ca a venit timpul sa schimbi ceva la tine?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna intrebarea. Cred ca ii va pune pe unii pe ganduri. Nu stiu daca m-as indragosti de mine. Sunt cam dificila, incapatanata, sceptica, imprevizibila, indiferenta, ma las condusa de impulsul de moment, ironica, uneori egoista, sunt un paradox. Cam greu cu mine. Ma atasez greu de o persoana, ca sa am incredere in tine ar trebui sa te intorc pe toate fetele posibile si sa-ti intorc si sufletul, daca se poate. Asta ca sa fiu sigura de ce am langa mine. Ar trebui sa ai foarte multa rabdare cu mine. Dar cu toate acestea am prieteni care ma iubesc asa cum sunt eu si nu au incercat sa ma schimbe. Nici eu nu am incercat si nici nu cred ca o sa incerc. Cine ma accepta, ma accepta asa cum sunt, cu bune si cu rele.

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu m-as indragosti de mine niciodatashame on you
N-am nimic special, nu sunt sociala decat cu cei pe care ii cunosc, si mai nou am observat ca ma intimidez foarte repedewaitingDau inapoi cand sunt pusa sa aleg si nici macar nu am 90-60-90.Si nici pe aproape
In ciuda acestor lucruri nu as schimba nimic la mine.Eu ma simt bine. Daca nu sunt placuta, nu e problema mea

| Damian a răspuns:

Sosetele? pasta de dinti..., chiloti, sa ma rad la subrat, in zona pubiana, sa-mi tai unghiile mai des, sa nu le mai rod, sa nu mai fumez, sa beau... naaaaa!

| IooMar a răspuns:

Hmm...nu,nu cred ca m-as indragosti de mine, ma plac asa cum sunt si increderea in mine imi da puterea de a ma mentine asa cum sunt.Ai incredere in tine si totul se va implini.Succes!

April
| April a răspuns:

Am ajuns sa stiu cine sunt; si daca ar fi sa-mi placa cineva, fara a ma considera narcisista, exact de o astfel de persoana mi-ar place sa ma indragostesc.De altfel am si facut-o de vreo doua ori in viata.Si,daca ai sa fii atenta, toti ne indragostim de persoane care, intr-un fel sau altul, ne seamana.Crezi ca e intamplatoare zicala :"Cine seamana se-aduna"?

| Libelle a răspuns:

La cum ma cunosc eu pe mine da, la cum stiu eu ca sunt, deoarece eu ma cunosc cel mai bine(desi am momente in care mi se pare ca sunt f falsa), si stiu ce suflet am, ce se ascunde dupa tot ce vad ceilalti.
dar daca as privi prin ochii unui ``el`` nu cred.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sabina, daca intrebarea este reprodusa de tine inseamna ca esti inteligenta, daca ai auzit-o la cineva si ai scris-o pe TPU inseamna ca esti isteata, raspunsul meu la aceasta intrebare e nu, nu m-as indragosti de mine...nu o sa dezvolt
mi-a placut intrebarea
bravo
papa

| sabinutza_9332 explică:

La intrebare m-am gandit eu in dimineata asta ca nd mi-am dat seama ca uneorii mie nu imi place de mine, dar altora?tongue

| georgy7165 a răspuns:

Ce sa mai zic...tot ce as putea zice a fost deja spus de Marina.