| TimpLiber a întrebat:

Daca aluneca prezervativul. si ramane in vagin iar el avea sperma in prezervativ si nu ejaculase in mine. ce sanse sunt de a fi insarcinata ce riscuri sunt?

5 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Cat timp era prez inauntru se putea sa-ti curge sperma din el, si daca ajungea in vagin ai belit-o!

| TimpLiber explică (pentru lolly):

Dar nu a curs din el nimic

| Raul1510 a răspuns:

Pai daca avea sperma in prezervativ. cum sa ramai insarcinata rolling on the floor? doamne ce intrebari tampite.

| andreeei a răspuns:

Daca fata nu e in perioada fertila, sansele de a fi insarcinata sunt aproape nule

| TimpLiber explică:

Dar el a fost 1 min aprox pe langa prezervativ.si il impinsese in mine si am simtit o senzatie de usturime si atunci a iesit.
Prezervativul era jumatate in mine