| alynutza_9712 a întrebat:

Daca am 18 ani si merg cu mama la ginecolog pentru o scurgere, e posibil sa ii spuna ca numai sunt virgina, avand in vedere ca sunt majora? fundita

3 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Poti vorbi tu cu doctoru inainte sa ii spui sa nu-i zica nimic mamei tale o sa te asculte ca ai 18 ani

| cypryan_3322 a răspuns:

Esti majora poti sa intri singura... si roagal frumos pe domnul/doamna doctor sa nu ii spu a mamei tale

| Foxylicious a răspuns:

Buna
Ar fi mai bine ca mama ta sa nu intre cu tine.Pentru ca doctorul vorbeste cu tine o sa te intrebe: cand ai avut ultima data un contact sexual? daca iei anticonceptionale? chestii din acestea.Esti majora deci intri singura.