| recedanila a întrebat:

Daca am 20ani si nu am avut nici o data pana acum o iubita se poate sa imi fac... sau o sa raman singur mereu nu stiu ce sa mai fac nu am avut nici primul sarut nici prima prietena nici prima noapte cu o fata si sunt foarte stresat cu asta sad

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

O Dumnezeule, abia ai iesit din adolescenta si deja te vezi singur pe viata?
Ce-i cu negativismul asta?
Lasa stresul si relaxeaza-te ca asta nu ajuta, dimpotriva, te inhiba si mai mult.
Fete sunt peste tot si cu siguranta va veni si vreamea ta, doar sa fii intotdeauna respectuos si dragut cu ele, fiindca exista o fata si pentru tine.

3 răspunsuri:
| Kiran a răspuns:

Lucreaza la tine, financiar si la comportament / corp, apoi cauta-ti personalitatea de fata ce ti se potriveste si ce te poate accepta.

| ania a răspuns:

Mai bine streseazî=te să ai un venit cat mai bun, să iti iei o masină, o locuință chiar cu credit de la bancă și intre timp roagă=te lui Dumnezeu ca la timpul pe care El il consideră potrivit să aducă in vițăa ta fata care El stie că e potrivită pentru căsătorie. un bărbat responsabil caută soție nu iubită.

| Goete a răspuns:

Cum iti faci o iubita, din argila si sufli suflet in ea, cum ne-a facut Dumnezeu, sau cum O FACI?