| David1231233 a întrebat:

Daca am atins lichidul preejacular cu degetu dar dupa m-am sters cu servetelu si m-am spalar doar cu apa iar dupa o ora am bagat degetu (nu vedeam sperma pe deget) exista pericol de sarcina?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mai copii, nu va mai jucati cu oraganele sexuale cand nu aveti nici cele mai elementare cunsotinte despre reproducere umana si sex, ca-i imposibil sa lasi pe cineva gravida daca-i bagi un deget undeva.

| Emilian65 a răspuns:

Nu exista pericol de sarcina.

| Sjhxjcks a răspuns:

Nu ramai însărcinată de la un deget
Spermatozoizii au o durata de viata de câteva minute la contact cu aerul