| Monimoni66 a întrebat:

Dacă am avut contract sexual cu prietenul meu in seara asta, prima data i-am facut un oral si si-a dat drumul apoi imediat a pus prezervativul, gen ca sa incepe contactul in sine, exista sanse sa se fi intamplat ceva si sa raman insarcinata?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Este cu totul imposibil ca in urma unui act sexual intretinut in modul si conditiile descrise sa poti ramane insarcina. Chiar si in cazul in care in acest moment tu esti in PERIOADA FERTILA a actualului ciclului menstrual. Multa sanatate!

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Din moment ce și-a pus prezervativu și presupunem că a fost intact, de unde puteai să rămâi?!

| Madalin0404 a răspuns:

Depinde si da si nu