| Alexandrachiriac1999 a întrebat:

Daca am avut scurgeri maronii mai mult de 4 zile, exista vreo sansa sa fie instalata vreo sarcina? Pentru ca am dureri de sâni. si nu stiu motivul

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru a inlatura/elimina orice indoiala sau ingrijorare care persista in mintea ta in legatura cu posibilitatea de a exista o sarcini chiar si ipotetica, va trebui sa iti faci in zilele urmatoare un test de sarcina. Fiindca testul va fi efectuat dupa numarul de zile considerat a fi minim necesare, rezultatul obtinut va fi in mod sigur valabil, valid si corect. Probabilitatea de a putea sa exista o sarcina in conditiile prezentate este infima sau altfel spus aproape imposibila. Multa sanatate!

1 răspuns:
| sofisis a răspuns:

Da, este posibil.