| cristiana96 a întrebat:

Daca am facut baie cu prietenu meu decat eu aveam bichini si el slipi si care am 1 an si 3 luni si nu m-a facut sex cu el asta se numeste dragoste?

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

Nu. Dragostea se face atunci cand esti dezbracat de tot. Dragostea e aproximati sinonim cu sexul, doar ca in dragoste se pun sentimentele si o fac 2 indragostiti, pe cand sexul o poti face si cu un boschetar.

3 răspunsuri:
| Pandaaa a răspuns:

Prind dragoste se pot intelege mai multe chestii. (Puteai formula si tu mai frumos... )
1) Dragoste-Act sexual facut cu persoana iubita ( spre deosebire de sex, unde acolo nu pui sentimente )
2)Dragoste-sentiment placut, sinonim cu iubirea;
Acum depinde la ce te refereai tu.

| Onutzyk a răspuns:

Noooo...normal ca nu

| BubuuLinna a răspuns:

Nu neaparat depinde de moment