| anonim_4396 a întrebat:

Daca am facut-o pana sa imi vina pentru prima data ciclul mai sunt virgina?

Răspuns Câştigător
| TąNyą a răspuns:

Nu.

Virgină numai eşti de la primul act sexual asta include şi dacă o altă persoană te masturbează chiar dacă nu introduce nimic teoretic numai eşti virgină, dar practic da.

T.

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu mai esti virgina. Virgina este numai o femeie care nu a avut nici un contact sexual. Menstruatia nu are nici o legatura cu virginitatea.

| Crisu a răspuns:

Nu. Dar poate nu ti s-a rupt himenul...

| MsdfdsSeArde a răspuns:

Nu deoarece membrana aceea a fost penetrata de penis si s-a rupt deci... tu de acum nu mai esti virgina...si intr'un fel e bine ca nu ti'a vanit ciclul pentru ca stii sigur ca gravida nu esti

Sper ca te'am ajutat. By3winking

| Loveeeeeeeeee a răspuns:

Nu crezi ca te-ai cam grabit:S

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nup logic ca nu mai esti din moment ce ai facut-o

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Logic ca nustraight face! Menstruatia si actu sexual 2 subiecte deplasate...Bine doar daca in urma actului sexulal ramai gravida si nu iti mai vine mestruatie poate atunci se leagarolling on the floor). Dar in rest

Deci tu sti mai daca esti sau nu.
Daca a avut loc penetrarea poti sa-ti iei adio tongue! daca nu a avut loc... e ok! happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mai esti virgina sory