| Jhonny27 a întrebat:

Dacă am făcut sex cu o fată cu care ieșeam de 3 luni și am făcut cunilingus deși era virgină a acceptat și mi-a cerut să o sărut după înseamnă că a mai făcut asta sau oral? Și oare realizează că sunt atras de ea pentru că am făcut asta că nu pare pentru că numai eu am inițiativă cu mesaje și convorbiri după ce am făcut sex?

6 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Nu stim ce a mai facut ea inainte sa apari tu in peisaj.Lucrurile astea le discuti calm, deschis, fara sa judeci aiurea, direct cu ea, nu cu noi. Daca ai impresia ca nu stie cat apreciezi interactiunea asta sexuala, spune-i.In caz ca mai departe decideti sa faceti sex normal, nu uitati sa folositi prezervativ.

| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca nu a mai facut asta, odata ce-i virgina, dar si-a dorit sa-i faci tu, mai ales ca te-ai oferit.

| Alecsandru322 a răspuns:

E posibil sa ii fie rușine. poate a luat-o valul cum se zice... ți a plăcut?

| Miruna333 a răspuns:

Faptul ca a mai facut/n-a mai facut, nu are relevanta.
La partea cu mesajele, asta ar trebui sa vorbesti cu ea, sa aveti o conversatie deschisa, sa vezi si ce isi doreste ea si tot asa. Nu incerca sa ii citesti gandurile. Noi oamenii avem o alta super putere, putem comunica

| Konstantinos99 a răspuns:

Raspunsul il simti, esti barbat, o fata fara experienta zice multe nuuri, iar la partea trupeasca sa vede pe ea ca e virgina, noi cei din exterior nu stim, tu stii cum a fost.Modul in care ti a cerut sa faci un lucru si starea ei din acel moment spune totul, daca era curata inainte de tine o sa stati impruna mult timp, vorbeste cu ea si iti dai seama. Daca nu a interesat o decat faza asta cu trupul e clarhee hee Virginitatea se simte, pentru ca iti darueste sufeltului ei curat, aia e.

| FindMyName a răspuns:

Discuta cu ea cel mai bine, noi nu avem de unde sa știm.