| Flavius4226 a întrebat:

Dacă am făcut sex neprotejat iar după cam 3-4 minute am urinat și m-am șters și am făcut-o iar poate rămâne însărcinată?

5 răspunsuri:
| ioana748 a răspuns:

Da,poate ramane insarcinata.

| adryang78 a răspuns:

Da, șansele sunt foarte mari.

| DandG2304 a răspuns:

Da. Sunt destule sanse sa ramana insarcinata. De ce nu v-ati protejat, totusi? Cutia de prezervative de la Lidl e 10-12 lei

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Protejeaza-ti partenera folosind prezervativ. O protejezi de sarcini nedorite si va protejati amandoi de BTS (Boli cu Transmitere Sexuala).

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da, deoarece există lichidul preejaculator care contine spermatozoizi vii si daca fata este in perioada fertila adica la ovulatie si cele mai multe fete/femei sunt la ovulatie după ciclul menstrual, șansele sa o lasi gravida sunt 80-100%