| danaflorentina a întrebat:

Daca am fost impreuna cu un baiat 6 luni, iar dupa aceea ne-am certat si nu mai suntem impreuna de 7 luni, credeti ca exista vreo sansa sa mai pot fii impreuna cu acest baiat avand in vedere faptul ca a trecut atata timp de cand n mai suntem impreuna?:-s:-|

Răspuns Câştigător
| angel_6687 a răspuns:

Daca ati mai tinut legatura in accest timp de ce nu? daca nu pune-te putin in locul lui daca el ar veni dupa atata timp si ti-ar zice ca inca te mai iubeste, u l-ai crede? DAca mi sar inpampla mie asa si dupa atata timp mi-ar zice ca inca mai tine la mine. eu una nu l-as crede pentru singurul fapt ca a asteptat atata timp pana mi-a spus.

1 răspuns:
| danaflorentina explică:

Msik de rasp...*angel*
offf...chiar nu stiu ce sa fac, il iubesc atat de mult, dar in tot acest timp nu am putut sa ii mai vorbesc nici macar sa ii spun "buna atunci cand trecea pe langa minecrying, imi doresc atat de mult sa vorbesc cu el dar nu stiu cum sa fac acest lucru? A trecut atata timp... Dar oricum mi-a placut rasp tau si ti-am dat fundita:X:*