| Zaleilah a întrebat:

Daca am mancarimi si scurgere galbuie asa trebuie sa vina ciclu. app trebuia sa-mi vina de 6 zile ( sunt virgina 14 anisori si ciclul venit de 3 ani )

3 răspunsuri:
| ColaCola a răspuns:

Nu,nu este normal si nu inseamna ca trebuie sa iti vina menstra.Cel mai probabil ai candida,daca ai luat de curand antibiotice sigur ai candida, incearca sa ajungi la medic, iti va prescrie niste ovule si bai cu ceai de musetel

| briosicabriosel a răspuns:

Hei, buna, ca sa nu mai ai scurgeri ai grija de igiena ta, spala-te in fiecare seara cu apa si putin sapun.

| oanaoana23 a răspuns:

Sa stii ca mancarimea si scurgerea galbuie nu e ok. ar trebui sa mergi la un control pentru ca ai cel mai probabil o infectie, o candidoza, care se trateaza foarte usor.