| anonim_4396 a întrebat:

Daca am marimea de 17 si am o circumferinta la baza de 12-13mm ce prezervative as putea cumpara?

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca circumferinta e de 12-13mm, atunci diametrul ("grosimea") este de cca. 4mm.
Asemenea dimensiuni de penis uman nu exista, deci nici prezevative nu se fac pentru asa marime. tongue

| Ovidiu1633 a răspuns (pentru Bula):

12-13 cm, fuc acu vad?

| Bula a răspuns (pentru Ovidiu1633):

Vai de pixul meu! laughing

| Catrice a răspuns:

La 13mm merge chestia cu balonul dezumflat de jur împrejurhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai da ce-i, creion?

| Ovidiu1633 a răspuns (pentru anonim_4396):

Circumferinta se masoara de jur imprejurul penisului, nu decat e de lat

| anonim_4396 explică (pentru Ovidiu1633):

Și e de 13 mm? Poți sa scrii cu ea.

| Adrian5575 a răspuns:

Prezervativele se potrivesc la orice barbat. Sunt elastice si se adapteaza oricui.