| Raducu445 a întrebat:

Daca am penisul sensibil si folosesc crema de galbenele, in cat timp va trece aceasta sensibilitate? Cu aproximatie. Dau funda. Pot face si altceva sa scap de aceasta sensibilitate?

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Da' parcă ne-am ințeles: nu cu cremă d-aia expirată!

| Raducu445 explică (pentru sierra1):

Crema nu este expirata. Deci raspunsul la intrebare care ar fi? In cat timp voi mai scapa de aceasta sensibilitate? Cu aproximatie. Metoda aste merge 100%?

| sierra1 a răspuns (pentru Raducu445):

"Deci raspunsul la intrebare care ar fi? In cat timp voi mai scapa de aceasta sensibilitate? "

dacă am fi dermatologi/urologi și te-am fi consultat, ți-am spune exact ce și cum. Orice altă opinie e INUTILĂ.

concluzie: du-te la medic. Sperăm să te fi ajutat (sau nu)

| Raducu445 explică (pentru sierra1):

Nici macar o perioada aproximativa? Adica majoritatea in cat timp scap de aceasta sensibilitate? Daca glandul este sensibil acum, daca voi incerca sa intretin un act sexual, voi mai simti aceasta sensibilitate? Sex protejat

| sierra1 a răspuns (pentru Raducu445):

Orice altă opinie e INUTILĂ...concluzie: du-te la medic.

| Raducu445 explică (pentru sierra1):

Alte raspunsuri va rog?

| sierra1 a răspuns (pentru Raducu445):

Nu, doar ce-am scris mai sus

sănătate