| al3xandru1234567 a întrebat:

Daca am puterile pe mental pot sa le schimp in corp

Răspuns Câştigător
| TheDarkSider a răspuns:

Pai pe oficial'e poti pana in lv 30 inclusiv 30 la femeia batrana ( baba)dai deprecierea deprindelor, iar pe alte servere se poate prin resetare status ce include si magiile ( skilurile ) depinde si de server

4 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Ce zice asta,ma?rolling on the floorAre puteri 'pe mental'?! Gogule, mai arunca un ochi in DEX, apoi pune iar ...intrebarea[banuiesc ca e o intrebare, ca semnul intrebarii nu-i; sau ai tastatura stricata, puiule?].

| BAIATUL a răspuns:

Este o intrebare despre un joc metin. Daca ai lv mai mare de 30 nu mai poti schimba puterile. Daca ai lv mai mic de 30 lasa-mi id tau in privat si o sa te ajut eu.

| Wehrmacht a răspuns:

Daca ai level mai mare de 30 nu mai poti, daca esti sub lvl 30 poti parca la batrana clarvazatoare.Iti cere bani in functie de level.

| dan3nd a răspuns:

Depinde de Server! (((respecati ma oamenilor categoria angry)))
Puteai sa spusi si tu ca aeste vorba despre Metin2