| ElenaMaria a întrebat:

Daca am sanii mai micuti este normal sa fie mai tari? Simt ceva rotund si tare in ei care se afla in tot sanul.

5 răspunsuri:
| ~p!$iii~ a răspuns:

E piatrahappy
se dezvolta odata cu sanul
e normalhappy

| Damian a răspuns:

Ai cancer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani ai? daca ai pana in 20 de ani in mod cert nu ai CANCER (Damian!). Daca ceea ce simti are forma unui nodul(al unei nuci. mai mici chiar). at e posibil sa ai o deficienta hormonala. Dar daca il simti pe toata zona sanului atunci e posibil sa fie si zona de sub san. care e mai tare. oricum ar fi nu trebuie sa-ti faci griji prea mari.

| RoxanaMary a răspuns:

PIATRA laughing? Cancerthinking pentru dumnezeu. ElenaMaria, daca la palpare simti ceva rotund. ca un nodul. atunci probabil ai asa ceva. adica o deficienta hormonala. Ceva ce multe fete au. Dar in nici un caz piatra raised eyebrows... la rinichi facem pietre. nu la sani laughing)

Dar daca nu simti nimic din ce am zis. at probabil e zona de sub san.

| RoxanaMary a răspuns:

Ah si in legatura cu cancerul... daca ai sub 20 de ani. si ai totusi noduli. ai o sansa mica sa faci asa ceva. Sper ca te-am ajutat >big grin