| Theodore9 a întrebat:

Daca am un prieten care mereu glumeste si iubeste sa atinga baetii pe fata ,dar nu este indiscreet stiu cai plac fetele dar la intrebarea esti bisexual raspunde ca da dar se ride , cum sa inteleg neseorizitatea sa fata de acest subect ce fel de om este ?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E glumet de felul lui, pana nu-l vezi ca se pupa cu alt baiat nu poti zice ca e bisexual.

| Theodore9 explică (pentru mgtow):

Nu l-am auzit sa vb nici o data de rau despre minoritatile sexuale cind il intreb nu spune nimic