| Radaaa a întrebat:

Daca ar fi sa alegeti intre doua extreme, cand ar fi mai bine sa-ti incepi viata sexuala? Mai devreme (cam 14 ani) sau mai tarziu(trecut de 23/24 de ani)?

14 răspunsuri:
| ania a răspuns:

După căsătorie, indiferent de vârstă.

| RoCkKiD a răspuns:

E irelevant, conteaza cand te simti pregatita.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Daca este strict dintre aceste doua extreme... raspuns binal b. Adica mai tarziu.

| Emilian65 a răspuns:

Nici una nici alta din variantele de mai sus. As incepe viata sexuala atunvi cand eu si iubita suntem pregatiti pentru sex.

| Sofer a răspuns:

Așteaptă după căsătorie.

| SG1995 a răspuns:

23-24.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e vreo regula.dar maxim 24 nu vreau sa trec de 24 nefwtut.
Acum trebuie și să ai cu cine și să poți laughing că dacă vrei dar nu ești în stare e cam grav.
Vad o grămadă de copii care își încep viața sexuală și nu sunt destul de maturi mintal pentru așa ceva, mai târziu, zic eu că ești mai copt la minte, dar are avantaje și să ți-o incepi mai devreme pentru că ești mai dezghețată.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand simti tu placerea si cand persoana se simte pregatita.

| MValentin a răspuns:

As alege la 17-18...

| Mortimer2020 a răspuns:

Mai târziu, părerea mea.

| Dannnnii a răspuns:

Nu te grabeste nimeni

| Ggpen a răspuns:

23-24. Nu e o extrema. Extrema e 14

| Popescu_Alex_2003 a răspuns:

Eu personal m-am dezvirignat la 14 ani si a fost caterinca recomand oricui

| Andreand a răspuns:

Ar trebui sa incepi