| anonimul a întrebat:

Daca ar fi sa alegi sa fii cu o fata care este o prietena foarte buna, ai faceo sau ati ramane doar prieteni buni chiar daca iti place si crezi ca te place

3 răspunsuri:
| Zuzu6235 a răspuns:

Chiar nu inteleg ce mai astepti. daca este o prietena f buna inseamna ca va cunoasteti bine. Iar apoi sa iti placa de ea si ea de tine inseamna inceputul unei frumoase relatii. Gandeste-te in felul urmator : daca intr-o zi zice ca si-a gasit pe cineva? si nu poate sa va mai vedeti atat de des...nu ai fi gelos? asa ca profita de ocazie. pentru asta sunt facute ocaziile. sa profiti de ele.winking

| cheloo69 a răspuns:

Multi pot raspunde la intrabarea asta dar cel mai bun raspuns il ai tu fa ce iti spune sufletul.

| ZuZu_2527 a răspuns:

Deci daca sunteti prieteni buni...hmm sti asa am fost si eu cu un prieten de fapt mai mult decat prieten chiar frati dar totul s-a intrerupt cand el vroia ceva mai mult adica sti sa fim impreuna ii naspa rau mai bine sa ramaneti prieteni buni...pararea mea big grin