| alexutzushoby67 a întrebat:

Daca as spune unei fete ca o plac, si eanu ma place sar strica prietenia intre noi? funda.

4 răspunsuri:
| ღvampireღ a răspuns:

Depinde si de fata

| And4rr a răspuns:

Nu.Daca prietenia voastra este strans nu.Dar daca nu este stransa ii poti spune ca :'' Chiar daca eu te iubesc putem sa ramanem prieteni" Asa sa i spui ca poate nu e asa de incapatanata ca si alti.Succes.Funda?

| Th3RiP a răspuns:

Nu.Fetelor le este indiferent (aproape) daca le placi sau nu oricum ar fi lor le plac prietenii happy

| Distance a răspuns:

Nu! Am patit exact la fel cu un baiat dar am ramas prieteni oricum.