| Trăie a întrebat:

Daca ati avea o prietena care var propune sa va faca sex oral ati accepta?

Răspuns Câştigător
| RoswithaAdd a răspuns:

Buna, pai eu daca as fi in locul tau nu as accepta deoarece, asta denota ce prietena "grozava" am. Imi pare rau pentru tine ca ai o altfel de prietena cu asa obiceiuri, gandeste-te ca daca ti-a propus tie, le-a, mai propus si altora! Si pe tipa aia o mai si saruti in pana mea, sincer nu ti-e scarba?!

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce să facă?
Se vede ce mult se respectă!
Gura o folosește pe post de wc-u!
Pa, pa.

| StefanJobs a răspuns:

E pacat. Sa nu accepti!

| silverfaith a răspuns:

Da vai thuamne laughing sa nu accepti laughing e o placere prea mare + daca ea doreste sa iti ofere asa ceva!

| DannyCaponne a răspuns:

Frate, te rog nu, mai bine tii la sanatate omule, decat sa poti lua cine stie ce boli...Doamne fereste, cate sunt in ziua de azi. Gandeste-te la tine, 5 minute de gal gal pot fi egale cu o viata de calvarwinking

| XK a răspuns:

Normal dracu

| Oregon a răspuns:

Nu rata ocazia

greece12
| greece12 a răspuns:

Suspecta propunere!