| IceCream11 a întrebat:

Daca auzi de la un prieten ca un baiat a zis ca il enervezi un pic si acel baiat te invita la dans si ii simti mana rece tinandu-o pe a ta si il simti cu te strange din ce in ce mai mult si tu esti prima fata cu care alege sa danseze, acel baiat te place sau cum?

1 răspuns:
| aurora50scumpika a răspuns:

Nu-ti dai seama,ca el te place foarte mult,dar nu vrea sa recunoasca, gandeste-te poate l-ai jignit candva sau l-ai facut sa se simta prost,, totusi nu exista nici o indoiala.TE PLACE.cum adica,il enervezi si totusi te ia la dans,,, nu se poate asa ceva,, Te place sigur.Mult succes!