| 8653 a întrebat:

Daca avea mina murdara de sperma si s-a spalat cu apa calda si sa sters iar apoi ma atins pe vagin e posibil sa fi ramas insarcinata?

Răspuns Câştigător
| Byushka a răspuns:

Daca sa spalat happy NU... e logic laughing data viitoare zii sa foloseasca si sapun happy Pt siguranta si mai marewinking

8 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Nu prea, mai ales daca te-ai spalat cu sapun. Aia mici nu sunt foarte rezistenti cand sunt scosi din mediul lor, iar sapunul ii omoara cat ai zice... hop, nu peste. :\

| Damian a răspuns:

Hell nooo...

| Corinne a răspuns:

Buna! In aceasta privinta poti sta linistita. Dar cel mai bine e sa-ti faci un test de sarcina!

pa pa

| JustMe a răspuns:

Nu, nu aveai cum sa ramai.

| IRI_5028 a răspuns:

Ai toate sansele sa ramai insarcinata. _.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, felicitări, o să naști mânuțeee!

| StefiMaria a răspuns:

Nuuu...

| gYyFree a răspuns:

Uite daca teo **** si tio vaflit in nuntru esti gravida da asa cu minuta nici nu micitai