| contele_2851 a întrebat:

Daca aveti 16 ani si v-ar placea de o fata? cum ar putea fi?

Răspuns Câştigător
| Plague a răspuns:

Cum ar fi fata? Sau cum ne-am comporta? M-ai bagat in ceata happy. Am 16 ani, si chiar am fost indragostit de o fata. Cum nu stiu exact ce vrei sa afli, iti raspund ce cred: Am invitat-o in oras si i-am zis ce simt pentru ea; daca esti indragostit, sau tii la vreo fata, invit-o si tu in oras, fii romantic, daruieste-i flori, fii sincer si spontan, si poate iti surade norocul si te place si ea happy.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu nu m-as baga in relatie la varsta aia prea devreme e.

| Indispus a răspuns:

Am 16 ani,am avut o iubita dar e super nasol, e si scoala nu prea ai timp.+ ca fetele sunt super materialiste(e opinia mea).mai bine asteapta, e timp frate.si acum simt ceva pentru o fata,''norocul'' meu ca se uita dupa baieti ''mari''