| MeGustaaaaa a întrebat:

Daca aveti animale de companie dati click pe blogul meu si veti vesea sfaturi, concursuri, teste, informatii si alte articole! http://animalele.eublog.ro click va implor! Primul care imi viziteaza blogul si participa la concursul ce se incheie maine, 10 august, si lasa un comentariu, ia funda, vot si prietenie! Scuze de categorie dar e cea mai vizualizata!

4 răspunsuri:
| rox13yy a răspuns:

Frumos site-ul tau.:X

| MeGustaaaaa explică:

De ce @Sakura? Concursul s-a incheiat ieri, dar luna viitoare va fi altul.Iti multumesc si tie si celeilalte. Sper sa mai il vizitati!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna @aura200 am, si blogul tau este foarte folositor, si bun, dar nu pot participa din pacate

| ioana100 a răspuns:

Se vede ca blogul este scris de un copil...