| gaby0 a întrebat:

Daca baiatu care imi place el a vrut sa stea cu mine si dupa aia nu a mai stat si de cand i-am zis ca imi place de el se comporta alfel cu mine si cand iesim pe afara sta langa mine si imi pune mana pe spate si pe fund odata ma si pupat pe umar da sa nu vada nimeni asta inseamna ca ma place?

2 răspunsuri:
| Yruu a răspuns:

Pff.Sincera sa fiu.thinking Eu nu as accepta ca un baiat sa`mi puna mana pe fund`. Niciodata n`am permis asta unui baiat`. De fiecare data cand s-a intamplat O palma tot i-am dat`. Apoi ma kauta isi cerea skuze.Eu ca sa-l tin in suspans nu`i raspundeam la telefon`... Nu`i permite ca te`ar lua drept... curva. nu cred ca e placut pentru o fata `winking

| ×3 Kate ×3 a răspuns:

Pai... din cate inteleg eu din intrebarea ta el se comporta frum cu tine de la incept asa-i? si daca face lucrurile astea dupa ce i-ai zis ca il placi inseamna ca te place.probabil a vruut sa astepte momentul in care ii vei zice pentru a nu face ceva prostesc iar apoi tu sa te superi de che nu il intrebi? eu cand plac un baiat ma duc la el si il intreb : auzi? mie imi cam place de tine si am vazut cum te comportsi cu mine. ia zi ma plachi? aproape niciodata nu a esuat astawinking suuceeessss :*:*