| BoOoMbOnik a întrebat:

Daca baiatul atunci cand fata este cu el si se saruta, se excita foarte repede insemna ca acea fata il atrage foarte mult, ca ii place cum arata acea fata foarte mult? Dasta se excita foarte repede? Sau nu conteaza daca o place?

Răspuns Câştigător
| HouseHouse a răspuns:

Un raspuns simplu, este atras fizic de persoana cu care se saruta!(adica ii place foarte mult corpul domnisoarei-doamnei)

19 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Inseamna ca e atras de fata, o place mult

| Alexandru0007 a răspuns:

Conteaza daca o place. excitarea este raspunsul la intrebarea asta

| ReiVaN a răspuns:

La cum arati tu l-ai excita si pe... Popey Marinaru.

| ReiVaN a răspuns:

Acum, noroc cu fizicul, ca minte n-ai.
Dar fizicul se duce. si mintea goala ramane =D

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ori asta ori nu a mai pus mana niciodata o femeie pe el

| Azµre a răspuns (pentru suntserios):

Excitația e provocată de atracție, atracția este provocată de aspectul fizic. Dacă ar fi un exemplu bun ar fi poza ta de la avatar, cine o vede ar avea o oarecare atracție față de tine, de fizicul tău nimic mai mult.

| rapidistzu a răspuns (pentru Azµre):

laughing

| suntserios a răspuns (pentru Azµre):

Excitatia e provocata stimuli fie ei ca sunt fizici sau nu. asadar excitatie sexuala poate aparea si doar la gandul unei partide sexuale indiferent de partener.

| Azµre a răspuns (pentru rapidistzu):

întrebări fără sens... ce importanță are una cu alta nu am înțeles da mă rog,

| rapidistzu a răspuns (pentru Azµre):

Asta e...winking

| Azµre a răspuns (pentru suntserios):

Corectă completarea! Bravo! Te admir.

| BoOoMbOnik explică:

Lasa id tau

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 14-40 de ani nu conteaza. poate fi si o baba ca tot se ridica nivelul pulitic.decii nu o place neaparat.o vrea numaidecat. dupa aia ii trece.

| XatomisX a răspuns:

Tu nu vezi ce pasarica stramta ai? cum sa nu se excite rapid

| crissa20 a răspuns:

Da, inseamna ca ii place mult cum arata acea persoana! dar daca o iubeste nu-i spune ca e excitat, doar o mangaie..etc! Daca un baiat ii spune unei fete ca s-a excitat si ca vrea sa faca sex, inseamna ca este atras de ea, dar nu o iubeste!

| cicika a răspuns:

Nuuu...orice baiat se excita repede de la saruri sau mai ales de la excitare, iti spun eu..nu conteaza daca ii place fata sau nu. ca am fost in asa caz!

| tatarush a răspuns:

Da,inseamna ca o place mult si simte ceva in interior(ganduri), nu doar fizic....nu intotdeauna cand te saruti cu o fata te exciti din prima, de la un simplu sarut, trebuie sa fie ceva special

| sergiubuta a răspuns:

Eu cred ca orice baiat cand se saruta este atras de fata. si nu prea conteaza daca o place