| ali1996 a întrebat:

Daca baiatul care a fost cu mine si apoi ne-am despartit, deoarece el deja a vrut sa fie impreuna cu alta
ei sunt impreuna de aproape un an, dar eu cu el ne vedem pe deascuns
ce poate sa fie? el tine la mine? o data chiar ea ne-a vazut pe noi impreuna...si el oricum a ramas cu mine in ziua ceea si ea s-a dus suparata big grin
si de cite ori eu incerc sa fiu impreuna cu un alt baiat el face tot posibilul sa nu sa se intimple asta.-
o data chiar ea ne-a vazut pe noi impreuna...si el oricum a ramas cu mine in ziua ceea si ea s-a dus suparata big grin

7 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Nu stiu de ce te complaci in situatia asta. Ar trebui sa lamuresti situatia cu el: daca vrea sa fie cu tine, nu mai este loc de alta. Daca o alege pe cealalta, nu mai iesi tu cu el. Cauta-ti un baiat numai al tau. Sau preferi sa fii nevasta a doua sau a treia din haremul cuiva?

| NameHarris a răspuns:

Te iubeste cum faci treaba la patlaughingDaca te iubea era cu tine nu cu eawinking

| e1xtz a răspuns:

Iti spun eu ce esti, esti fraiera..pardon, roata de rezerva.Normal ca lui ii place, 2 pasarici, 4 tate, 4 buci, cand una e mai ciufuta se ''stinge'' cu cealalta.Dar daca tie iti place asa, noi nu putem sa te oprim

| NoName0x0 a răspuns:

Tu de ce il mai vrei inapoi daca el nu te.a mai vrut? Iti place sa nu ai un "baiat al tau'' si sa il imparti? Pune.l sa aleaga, daca asta te face fericita!

| Quassaar a răspuns:

O.M.G...ce mod de exprimare...

| ali1996 explică (pentru Quassaar):

Nu vorbesc romana in familie, am crescut in alta tara si de aceea ma exprim mai greu

| loveM a răspuns:

Pune-l sa aleaga. daca te iubeste pe tine atunci sa renunte la cealalta. gandeste-te ca nici nu ti-ar place sa stai cu un baiat si el sa iasa cu altele, asa cum face el acum cu tine. nu ti-ar place sa se bage cineva in relatia ta.