| pitic_2663 a întrebat:

Daca baiatul pe care il plac imi arata oarecum ca tine la mine (afara ma ia in brate ma pupa imi ia apararea) de ce nu ma intreaba nimic sau incearca sa se opropie de mine? Cel mai rau este ca el stie ca il plac si cred ca face toate astea numa ca stie ca imi place de el. Voi ce ziceti?happy

2 răspunsuri:
| Ionica9119 a răspuns:

Probabil ca vrea sa faci tu primul pas. Incearca si vezi ce iese!
Bafta!

| Shugareala a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el deschis si sa ii spui ceea ce crezi tu, si vezi cum reactioneaza, poate te place si el si atunci va fi un happy end happy