| Sara2 a întrebat:

Daca beau ceai verde slabesc? cat pe saptamana? trebuie sa tin si dieta +? am gustat acum 2 guri dintr-o cana si are un gust ingrozitor straight face, stiti alte metode de slabit urgent? mi-a zis ieri cineva ca m-am ingrasat foarte tare si disper (vreau sa dau jos 6 kg in 2 saptamana)

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ahh.cum sa iti zic.ai incercat sa faci sport? Stii tu, sa alergi oleaca?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti gasi mai multe despre beneficiile ceaiului pe http://www.facebook.com/#!/pages/Lipton-Ice-Tea-Romania/153944247968168? ref=sgm

| Angel_4471 a răspuns:

Da poti sa bei si ceai, sa nu mananci dupa ora 6, sa ai grija la carbohidrati si la mancaruri cu grasimi. Mananca fructe si legume si renunta la paine. Cel mai bine este sa faci si sport. Iti faci si tu abonament la sala ( sa faci cel putin 30 min de bicicleta si 30 min de alergat pe banda )sau la aerobic. Este cam greu sa slabesti 6 kg in 2 saptamani, dar asta depinde si ce mananci. In cazul in care nu apar modificari dupa 2 saptamani, nu te descuraja continua sa faci sport! Bafta

| gabrielgypps a răspuns:

48 de ore fara sa intrebi nimic. uau! ai fost ocupata presupun.
nu mai fii asa influentabila, tu nu stii daca te-ai ingrasat foarte tare? trebuie sa-ti spuna altii? si nici o persoana nu poate slabi 6 kg in 2 saptamani. daca ii arata acest lucru lña cantar inseamna ca s-a deshidratat doar
o cura sanatoasa pentru 6 kg este de cel putin 3 luni, in care sa mananci bine dimineata, moderat la pranz si putin seara. apoi miscarea este esentiala in slabirea sanatoasa. ceaiul verde e bun pentru arderea grasimilor insa nu va face nimic de unul singur.
daca o sa continui sa te bazezi numai pe ce zic altii, no sa faci nimic. tu trebuie sa stii cate kg ai, cate ai slabit sau ai pus in fiecare luna nu saptamana. daca ai abdomenul vizibil sau i o burta de nu te cuprind pantalonii, etc. tu trebuie sa fii propriul arbitru nu lumea de pe strada.

| foxi a răspuns:

Lasa ceaiul. da-i cu sex mult!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa nu mai mananci seara dupa ora 6 sau daca mananci manank un mar sau un fruct si fa zilnic sport.la mine a mers sper ca o sa iti fui de ajtorkiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te amtionezi sa dai 6 kg in 2 saptamani ai sa te ingrasi mai mult apoi... daca nu iti place ceaiul verde banuiesc ca nu ai putea sa suporti sa bei otet de mere cu apa,in orice caz, incearca, poate suporti gustulhee hee)trebuie sa pui 2 linguri de otet de mere intr-o cana de apa.rezultatul se va vedea in vreo lunawinking

| WrongPassword a răspuns:

Vezi ce poza ai tu? Cumpara ce e in poza aia, spala bine si Bon Appetit + zbantuiala ( sport ); banuiesc ca ai un prietenhee hee pune-l sa "te ajute"hee hee