| Dblm72 a întrebat:

Daca burtica are colacei mici ar putea fi de sarcina?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu.Ar putea fi de mancare.

| IustinaC a răspuns:

Primul semn dupa care deduci ca esti insarcinata e faptul ca iti intarzie menstruatia. Daca ai ciclu atunci stai linistita, nu esti insarcinata inca... Colaceiii? ahhh toate le avem macar o data in viata, mai ales ca s-au terminat si sarbatorile.

| corbulalbrosu a răspuns:

In functie de marimea "colaceilor" de forma si aspectul lor, in cel mai fericit caz se poate admite/considera ca nu este vorba de obezitate.

| Dblm72 explică:

Am 1,63 si 43 de kg, obezitate sigur nu e...

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Dblm72):

Dar nici de colacei nu poate fi vorba intr-un astfel de caz. big grin

| Dblm72 explică (pentru corbulalbrosu):

Pai eu manananc mereu seara la 10-11 ca sa ma ingras, aveam 40, deci sunt pe drumul cel bun, sper. poata s-a dustribuit grasimea doar acolo, sper.