| Chlo a întrebat:

Daca cineva a dat comanda de pe vreun site cu plata ramburs iar firma care preda era Gargus spuneti'mi si mie cat a costat si cum au fost serviciile si cum a fost livrat acel colet. Merci anticipat. Scuze de categorie =D

1 răspuns:
| frvtel a răspuns:

Cand faci comanda si alegi modul de livrare iti apare acolo costul total al coletului si transportul.Si eu am comandat prin Cargus si totul a fost ok.In maxim 24 de ore erau cu coletul la mine.(In cursul saptamanii). Bafta!