| gabygi a întrebat:

Daca cineva poate sa ma ajute sa scap de acea teama de a nu fi parasit de persoana iubita? De multe ori poate din prea multa teama ajung sa o stresez cum sa fac? Va Multumesc!

Răspuns Câştigător
| geologul a răspuns:

De multe ori ce nu ti doresti sa se intample de aia ai parte nu o mai stresa ca pana la urma ajungi sa se implineasca asa am facut si eu si exact aia am patit, asa ca las o mai moale cu asta.Nu te mai gandi la asa ceva

3 răspunsuri:
| hackyy a răspuns:

Pai in primul rand, nu ai cum sa nu fii parasit, deoarece nimeni nu va sta cu tine o vesnicie.la un momentdat vezi tu, sentimentele dispar asa ca este mai bine s-o lasi balta, deci nu cred ca ar trebui sa iti fie frica de asa ceva, trebuie doar sa-ti controlezi sentimentele, sa nu pui suflet la o varsta frageda deoarece o sa ajungi sa "suferi", si de acolo poate ai si aceasta teama, legat de faptul cu atentia, incearca sa-i dai atentie persoanei iubite atat cat sa inteleaga ca tii la ea, nu incerca sa-i controlezi mesajele mereu sau sa fii prea posesiv/gelos, dai putina libertate pentru ca pe unele fete le deranjeaza posesivitatea. daca ai o varsta frageda o sa intelegi astea in timp. daca e ceva lasa-mi id-ul tau si ma intrebi pe mess cand mai ai nelamuriri, bafta

| florinnica83 a răspuns:

Prietene am sa-ti raspund printr-o intrebare! Am o curiozite: Ea ce simte, cand te vede si ce reactie are in fata ta? Se balbaiae, isi perde cuvintele? Sau e destul de lejera?
Din cate am citit, posibil sa ai dreptate ca poti sa devi stresat, dar sfatul meu e sa fi cat poti de lejer si sa te comporti ca si cum nu sar fi intplat nimic. Mult succes si bafta, semneaza nicaflorin83.ro

| gabygi explică:

Hackyy nu am o varsta frageda am un pic mai mult dar nu-s c sa zic m-am atasat de ia bin eu am inteles mesaju tau dar oricum mi greu oricum mersi