| AlexandruSLD a întrebat:

Daca circumferinta penisului meu este de 11.9 - 12 cm prezervativele Durex Extra Safe de diametru de 56 mm credeti ca sunt bune?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Marimea de 56mm va fi muuuult pre larga si din acest motiv prezervativul respectiv NU va sta bine/perfect fixat pe penis, astfel ca se va misca, roti, aluneca, pierde in vagin, sau se va ....rupe. Probabil ca marimea potrivita ar fi intre 48 si 51 mm, dar este necesar ca prima data sa faci 2-3 incercari pentru a detemina/a sti care marime se potriveste perfect...''manusa''. Multa sanatate!

| VibeTrix a răspuns:

Probeaza-le in magazin

| Ether a răspuns:

Nu cred, la asa dimensiuni trebuie sa te adresezi unui veterinar care are experienta cu caii.

| Luoar94 a răspuns (pentru Ether):

laughing) lovitura dupa lovitura rolling on the floor)), asta clar e noua rolling on the floor)