| 162253 a întrebat:

Daca de exemplu urmez 3 luni de zile marvelon, pot face o pauza un timp, sau pot sa nu le beau daca nu am contacte sexuale un timp mai indelungat?

2 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Daca peste 2 saptamani de ex vei avea contact e mai bine sa nu le opresti

| youmail a răspuns:

Da, sigur poti face pauza cat iti doresti, dar daca e sa ai totusi parte de ceva ocazional nu uita sa folosesti un prezervativ (chiar daca nu te simti in largul tau cu asta).
Apoi daca iti doresti sa le reiei nu uita ca in primele 2 saptamani nu poti avea un contact neprotejat.
Mult succes, si ai grija de tine
Pupik.