| AlexVlad123 a întrebat:

Daca doi minori fac sex se intra la scoala de corectie? Rog seriozitate.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Seepty a răspuns:

Singura posibilitate ca sa ajungi la scoala de corectie este sa o violezi, daca amandoi sunteti de acord cu aceasta fapta si sunteti prinsi nu veti pati nimic.

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Posibil să fie dați afară din școală!
Pa, pa.

| DNSK a răspuns:

Mah, nu stiu sa-ti zic exact. stiu ca pentru anumite facultati iti trebuie admirere, dar pentru asta nu stiu

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru DNSK):

Aici ii trebuie trimitere rolling on the floor

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Da, intra la scoala de corectie, si sunt castrati din oficiu. La eliberare li se aplica un cercel cu serie si un chip dupa ureche.

| pietrean a răspuns:

Pe tine ce te intereseaza:"sa intri"la scoala de corectie, sau daca raspunzi in vreun fel, daca faci sex cu o minora? Atentie la limba romana!
Daca vrei sa faci SEX, nu are rost sa te legi la cap, fara sa te doara.Cand o sa mai cresti,dupa ce o sa te mai maturizezi,dupa ce o sa mai citesti cate ceva despre riscurile,raspunderile inceperii vietii sexuale,despre ce inseamna viata sexuala(protectie,boli venerice,cum se poate ramane insarcinata,despre ce este un ovul,un spermatozoid,cat traiesc acestia,cum se formeaza fatul,ce inseamna un avort, ce este si de ce se produce menstruatia, ce este un ciclu menstrual, etc), atunci o sa-ti dai seama cand ai putea sa incepi viata sexuala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se intra, se intra. Se intra si daca doi minori nu fac sex. Se intra si daca ploua si daca e sambata. De intrat se intra oricum, asta e ideea.

| xutza a răspuns:

Din cate stiu eu, pentru minori este legal sa intretina relatii sexuale dupa 16 ani. pana mea. cine va controleaza?

| Ivancic09 a răspuns:

Daca e minor sau minora cel sau cea care a postat intrebarea asta sunt sigur ca nu prea a inteles raspunsul tau dar totusi sa revenim la intrebare, nu se intra la scoala de corectie doar in caz de viol sau violente fizice sau verbale la psiholog

| gabriel6426 a răspuns:

Daca nu ati fost prinsi distractie placuta in continuare. daca da ei bine trebuie ca fata sa depuna marturie impotriva ta si sa spuna ca a fost viol sau ceva de genu. sau parintii sa depuna reclamatie insa fara declaratia fetei nu iei mai mult de o mustrare/bataie depinde de parintii tai

| AlexVlad123 explică (pentru gabriel6426):

Gabriel6426,dar daca nu este viol?