| yoady92 a întrebat:

Daca e careva care a incercat vreo pastila/tratament folositor/oare pentru o partida de sex mai indelungata? ce pastila? cum isi face efectul? si cat costa? astept raspunsuri doar de la cei care au experimentat si a fost si de folos laughing apreciez raspunsurile sincere fara comentarii aiurea

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Baieti care merg la sala iau hormoni care fac ca sa poti face mai mult efort, e medicamentele astea folosesc tot un fel de steoroizi care da fac rau inimi, recomand mersul la sala, fuga nu medicamente care dau ulcer, bolii de inima, gandeste-te ca penisul e un muschi tu isi fortsezi inima in erectie

| corbulalbrosu a răspuns:

Fermitatea penisului este rezultatul activitatii mai intense a inimii care prin marirea ritmului de activitate pompeaza o cantitate mai mare de sange in organism si implicit in penis.In vederea maririi ritmului cardiac si a mentinerii acestui ritm la un aanumit nivel si o anumita perioada s-a inventat medicamentul numit VIAGRA. Este singurul medicament cu adevarat eficient in vederea maririi potentei si a mentinerii erectiei pentru multa vreme.Pretul tabletelor depinde de cantitatea de substanta activa care poate fi de 25, 50 sau 100 mg. si poate varia intre 25-50 lei/ pastila."Viagra este indicat pentru tratamentul disfunctiei erectile, care reprezinta incapacitatea de a obtine si/sau mentine o erectie suficienta pentru un act sexual satisfacator. Pentru ca medicamentul Viagra sa fie eficient este necesara stimularea sexuala. Viagra nu este indicat la femei"http://www.sfatulmedicului.ro/medicamente/viagra-comprimate_12011

| SkyPilot a răspuns:

Vezi aici niste idei:
https://drugs-forum.com/forum/showthread.php?t=198343
http://www.everydayhealth.com/......amina.aspx
Eu personal nu am incercat pastile, dar pot sa imi mentin erectia si sa intarzii ejacularea pentru cam o ora. Daca ma spal imediat dupa numar cu mare atentie, si las sa curga niste apa rece (nu chiar de la robinet, un pic sub temperatura corpului) pe "echipament" sunt gata de un nou numar in 15-20 minute. Nu am citit chestia asta nicaieri, poate sa fie doar in mintea mea, dar nu te costa nimic sa incerci.